המומחיות שלנו

כאן בסטאר אחנו מתמחים במספר תחומים הנוגעים לעיצוב הבית והפיכתו למקום המושלם בשבילכם. אנחנו מזמינים אתכם לקרוא ולהתעניין! לכל שאלה נוספת ניתן להשאיר לנו פרטים כאן באתר.

עיצוב ושיפוץ מטבחים

מטבח בעיצוב מודרני

בתחום שיפוץ ועיצוב המטבחים, קיימים אפשרויות רבות לשיפוץ מטבחים. ישנם סוגים יותר נפוצים של מטבחים וסוגים יותר ייחודיים שמעוצבים בצורה אישית, סגנון המטבח הוא חלק חשוב מאוד מסגנון העיצוב של שאר הדירה או הבית.

עיצוב חדרי ילדים

חדר ילדים מעוצב

עיצוב חדרי ילדים הוא תחום המתחלק לכמה חלקים בהתאם לגילו של הילד – עיצוב חדרי ילדים לתינוקות, עיצוב חדרי ילדים ועיצוב חדרי מתבגרים. בכל חלק ישנה גישה שונה לעיצוב החדר ודברים שונים עליהם כדאי לשים את הדגש.

עיצוב פנים

עיצוב פנים בית יפהפה

עיצוב פנים הוא בעצם כל האלמנטים והפריטים הנמצאים במרחב של חלל כלשהו ושילובם כך שיתאימו אחד אל השני ויצרו סגנון עיצובי לחלל. עיצוב פנים הוא לא רק בחירת הצבעים הכי יפים, הריהוט הכי מגניב והאלמנטים הכי מיוחדים, אלא בחירה של כל אלו תוך שילובם בצורה טבעית ומתאימה.

עיצוב סלון

סלון מעוצב

עיצוב סלון מתמקד בעיצוב החלל המרכזי בבית – הסלון, תוך עיצוב המראה והמבנה הפנימי שלו והתמקדות הן במובן העיצובי והן במובן הפרקטי. עיצוב סלון מתחלק לשני חלקים, עיצוב המראה הדקורטיבי שלו תוך שימוש באלמנטים עיצוביים וסגנונות עיצוב שונים, ועיצוב הפונקציונליות שלו תוך בחירה ברהיטים הנכונים והמתאימים לצרכים שלנו.