מעצבת פנים ועיצוב הבית

מעצבת פנים

קורס מעצבת פנים מקנה ידע נרחב על עיצוב, אדריכלות וסגנון והוא מומלץ עבור מעצבות פנים המעוניינות לשדרג את הידע והכישורים.
מעצבת פנים זהו מקצוע מבוקש בקהילה המסורתית, אליו ניגשות נשים רבות המבקשות לרכוש השכלה בתחום מעניין ולהשתלב בשוק העבודה.
העיסוק בעיצוב פנים, מפגיש את מעצבת הפנים עם מגוון אנשי מקצוע, כמו כן עם מגוון רחב של חומרים, מתוכם עליה לעשות סינון קפדני ולהגיע לתוצאות אופטימליות.
נמצא ריכוז גבוה של מעצבות פנים, שכן מעצבת הפנים זוכה ליוקרה וייחוס מסוימים, אשר מקנות לה פריבליגיות רבות שלא יכלה להשיג לולא עסקה במקצוע.
מעצבת הפנים אשר מתמחה בעיצוב סקנדינבי מביאה את רמת העיצוב, הן של הבית והן מחוצה לו, לרמה גבוהה, עם איכויות רבות המדגישות את הסגנון הנורדי החדשני.
מעצבת פנים מתמחה בעיצוב חדרי ילדים ונוער ושמה דגש על רמות גימור בטיחותיות, המבטיחות כי החלל המעוצב יהיה מוגן עד כמה שניתן עבור הילד.
מפרסמת מדי שנה את מעצבת הפנים הטובה ביותר לאותה שנה, אשר זוכה בפרס יוקרתי על עיצוב הפנים האיכותי והמסוגנן ביותר.

עיצוב הבית

עיצוב הבית הינו תפקיד לא פשוט כלל הדורש שימת לב מיוחדת לפרטים הקטנים שבבית.
עיצוב הבית הינו חלק אינטגרלי מהמושג אדריכלות ונותן דגש על עיצוב חללי הבית באופן אופטימלי למרחב של כל חדר ולדרישות השונות.
בשנים האחרונות לעיצוב הבית יש דרישה הולכת וגוברת, שכן אנשים מחפשים לשדרג את מראה ביתם, תוך מציאת נוחות אופטימלית כאשר הם נמצאים בבית.
כאשר מדובר בעיצוב הבית מדובר בכל חדרי הבית הכוללים את הסלון, חדרי השינה, חדרי הילדים, המטבח, חדר האמבטיה ו מדובר גם בחדר הממ"ד.
עיצוב הבית בזול או בעלות נמוכה יכול להוביל לתקלות רבות ואף להשקעה כספית בטווח הארוך, לכן יש לחשוב היטב על המחיר אותו מעוניינים להשקיע בעיצוב הבית.
עיצוב הבית מערב אנשי מקצוע רבים ביניהם צבעים, נגרים, אינסטלטורים, רצפים וכמובן אדריכלים ומעצבי פנים, ניתן למצוא את אנשי המקצוע לעיצוב הבית גם.
עיצוב הבית הוא לעיתים משימה קשה ומאתגרת, אשר דורשת זמן ומשאבים רבים, בעיקר כאשר מדובר בשיפוץ כולל של הבית ועיצוב החל מהרמה הבסיסית ביותר וכלה בפרטים הקטנים.